0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Miód wielokwiatowy 370 g

  • Czas wysyłki: BRAK
  • Marka: Dziki Miód
  • Model: PDM-MWL-370
  • 23,10zł

  • Netto: 22,00zł

Ilość

#miód wielokwiatowy #letni #miody wielokwiatowe #miód #sklep #miody

Miód wielokwiatowy ma lekki i kremowy smak. Zmienia się on nieco w zależności od pory roku, ale ma zwykle lekko waniliowy smak z nutą dzikich kwiatów. Popularny wśród większości ludzi i odpowiedni dla dzieci ze względu na jego wyważony i łagodny smak.

W zależności od pory roku, miód wielokwiatowy może przejść od bogatej, ciemnej barwy toffi. kolor tego miodu po stężeniu zmienia się w głębszy odcień pomarańczy, do jaśniejszej, bursztynowej barwy. Często w świetle ma piękny odcień pomarańczy.

Miód wielokwiatowy jest bardzo zróżnicowany w zależności od obszarów, którymi żywiły się pszczoły, mogą to być dzikie łąki, kwiaty leśne lub po prostu mieszanka dowolnej flory w okolicy.

Do prozdrowotnych właściwości miodu wielokwiatowego zalicza się działanie hepatoprotekcyjne, przeciwmiażdżycowe i antyalergiczne. Ponadto miód wpływa korzystnie na trawienie, reguluje ciśnienie tętnicze krwi i wzmacnia odporność.  Ze względu na bogactwo składników odżywczych miód wykorzystywany jest do produkcji kosmetyków. Stanowi składnik kremów o działaniu wygładzającym, regenerującym naskórek i zapobiegającym pękaniu skóry.

Regularne spożywanie miodu wielokwiatowego zmniejsza ryzyko infekcji i łagodzi objawy przeziębienia, w tym uporczywego kataru.

Zapytanie o produkt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu napisz do nas